...

Już za chwilę problemy Twojej rodziny wynikające z nałogu bliskiej Ci osoby mogą sie zakończyć

Niezależnie od tego, ile porażek doświadczyłaś wcześniej, jak mało masz wiary w siebie i ile tkwi w Tobie lęku.

Justyna Jannasz kurs O krok dalej od zaklętego kręgu

Na świecie jest wielu szczęśliwych ludzi, którzy jeszcze nie tak dawno cierpieli z powodu współuzależnienia. Pewnego dnia podjęli decyzję, że wyrwą się z tego labiryntu. Dla większości ludzi sama decyzja to jednak za mało, by życie zmieniło się na lepsze. Zaczynają, postanawiają, a potem wracają w stare koleiny.

To udaje się jednak tym, którzy naprawdę chcą to zrobić, a także wiedzą jak. Tobie także się uda, jeśli tylko podejmiejsz taką decyzję i potwierdzisz ją działaniem. 

Wiem, że możesz uwolnić się z błędnego koła problemów wynikających z nałogu bliskiej osoby, niezależnie od tego, jak nieskutecznie próbowałaś do tej pory. Nie Ty jesteśctu winna, a jednak to Ty ponosisz ciężar konsekwencji. Najwyższy czas to zakończyć! To jednak nie stanie się samo z siebie. Niezbędne jest działanie. Jeżeli zechcesz, poprowadzę Cię drogą, którą przeszłam sama z dobrym skutkiem. 

Ja działałam metodą prób i błędów, dlatego trwało to kilka lat. Ty masz teraz możliwość dokonać tego samego nawet w ciągu miesiąca, a pierwsze efekty możesz odczuć niemal NATYCHMIAST.

Wpisz swoje imię i adres pod czerwoną strzałką, a prześlę Ci szczegółowe informacje o wyjątkowym kursie na platformie e-learningowej, z którego dowiesz się:

  • Od czego rozpocząć pracę nad współuzależnieniem, żeby pierwsze efekty mieć nawet dziś?
  • Co robić, żeby pozbyć się balastu, który nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł?
  • Jak konkretnie zaplanować i zrealizować uporządkowane, celowe działania, które Cię uwolnią, żeby nie utknąć po drodze?

     Całą wiedzę będziemy od razu wcielać w życie krok po kroku, a konstrukcja kursu umożliwia pracę konkretnie nad tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. 

     Na zakończenie kursu otrzymasz dekoracyjny Dyplom Ukończenia!

     Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć i od dziś zacząć zmieniać swoje życie na lepsze, wpisz swoje imię i swój adres email pod czerwoną strzałką po prawej stronie i zapisz się do grona wtajemniczonych. 

   

     Justyna Jannasz